تولید مینی ویبره


این مدل از دستگاه ها گاهی جهت ایجاد ارتعاش در دستگاه های مختلف، و گاهی برای از بین بردن رطوبت و هوای اضافی قطعه کاربرد دارد. از بین بردن رطوبت و هوای اضافی باعث افزایش ایمنی و کیفیت ساخت قطعه می شود. این دستگاه ها در صنایع کشاورزی نیز کاربرد دارند.

از ویبره بدنه بادی جهت تخلیه سیلوها نیز استفاده می شود.

همچنین در صنعت داروسازی از موتور ویبره جهت غربالگری پودرهای مختلف استفاده می شود.

در مجموع می توان گفت که ویبراتور صنعتی بادی دارای مزایای مختلفی می باشند که از جمله آن می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره نمود.

علاوه بر این با استفاده از این تجهیزات می توان ایمنی کار را نیز افزایش داد.

نکات مهم در مواقع خرید ویبراتور صنعتی:

به طور حتم شرکت‌ها و صنایع مختلف نیاز مبرم به انواع ویبره صنعتی دارند که در این صورت باید با استفاده از یک مرکز معتبر اقدام به خرید نوع دلخواه کنند. ولی شرکت‌ها باید در زمان خرید این محصول به بعضی از موارد مهم توجه داشته باشند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

توجه ویژه به نیروی گریز از مرکز. در واقع باید در نظر داشته باشید که این نیرو در دستگاه شرایط مناسبی را جهت ادامه کار برقرار کند، لذا بررسی نیروی گریز از مرکز از ضروریاتی است که در بیشتر مواقع بی‌اهمیت جلوه داده می‌شود.

توجه به توان و سرعت موتور ویبراتور دارای اهمیت است. در واقع هرچه توان موتور افزایشی باشد، سرعت و مقدار ضربه نیز بیشتر می‌شود.

در زمان خرید موتور ویبره توجه داشته باشید که مقدار آمپراژ مصرفی دستگاه پایین باشد چرا که در این صورت کیفیت دستگاه افزایش می‌یابد.

دقت کنید که دستگاه‌های خریداری شده دارای گارانتی باشند. البته برای این هدف نیاز به یک شرکت معتبر برای خرید این ابزار خواهید داشت.لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات و تجهیزات الکتروزیمنس ، الکتروموتور زیمنس ، انواع دیگر الکتروموتور ها ، الکترو ویبره ها و الکتروگیربکس ها با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.تولید کننده ویبره بدنه باقدرت 25 وات وتوان ضربه 22 کیلوگرم تکفاز و سه فاز با کیفیت عالی تحت لیسانس کمپ ترکیه با ضمانت یکساله همراه با گارانتی