فروش ویبره بدنه سه فاز لیست قیمت و کاتالوگ بهمراه خدمات پس از فروش و گارانتی


یکی از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب ویبراتور بدنه، توان و سرعت چرخش و تعداد دور موتور در دقیقه است. این موتورها در ایجاد دامنه حرکتی با یکدیگر فرق دارند. چرخش موتور در دور پایین تر‌، لرزش و ارتعاشات کمتر ولی قوی تری دارد.موتور ویبره در دور پایین برای مدت زمان طولانی تا 24 ساعت هم می تواند کار کند. با سرعت چرخش موتور در دورهای بالاتر، ارتعاشات و لرزش های موتور، بیشتر و به صورت ریز و ممتد اما سبک‌تر است.موتورهای ویبره در دورهای 1000، 1500 و 3000 کاربرد بیشتری دارند.لیست قیمت محصولات و کاتالوگ بهمراه خدمات پس از فروش و گارانتی

طریقه انتخاب موتور ویبره:دور الکتروموتور : 

دور الکتروموتور فاکتور مهمی است که در انتخاب آن بسیار اهمیت دارد که در دور های 1000 ، 1500 و 3000 موجود میباشد. که با افزایش دور موتور تعداد ضربه ها در دقیقه افزایش میابد که ضرباتی بسیار ریز با تعداد بالا و دامنه حرکتی پایین می باشند .

قدرت ضربه : 

 قدرت ضربه موتور ویبره ها متناسب با وزنه هایی هستند که توسط کارخانه به آنها متصل شده اند . قدرت موتور ویبره ها با واحد کیلونیوتون و یا برای راحتی بیشتر با واحد کیلوگرم بیان می شوند .

توان الکتروموتور : 

 متناسب با قدرت و دور آن تعیین شده و توان الکتروموتوری است که در موتور ویبره استفاده میشود .موتور های ویبره به خاطر استفاده در صنایع مختلف از عایق بندی نسبی خوبی در مقابل ذرات گرد و غبار و مایعات برخوردار هستند . این موتور ها 2 درپوش یکی برای جعبه تقسیم و یکی برای لنگ ها دارند که خود موتور را در برابر مایعات و گرد و غبار و مصرف کنندگان را در مقابل خطرات ناشی از گردش لنگ ها حفاظت میکند.