قیمت ویبره بدنه سه فاز لیست قیمت محصولات و کاتالوگ بهمراه خدمات پس از فروش و گارانتی


سایت اصلی مجموعه ما به نام https://fap-trd.ir می باشد.
برای اطلاع رسانی و تمامی لیست قیمت و کاتالوگ مجموعه وارد این سایت شوید و با مشاوران ما ارتباط بگیرید.
موتورهای ویبره صنعتی ساختار پیچیده ای ندارند. این سیستم ساده شامل یک موتور الکتریکی است که وزنه ای که بخشی از محور ۳۶۰ درجه را در بر می گیرد به آن متصل شده است. حرکت موتور در کل دستگاه موجب ایجاد لرزش می شود.
یک ویبره بدنه، مجهز به موتور الکتریکی پرقدرت است که می‌تواند ارتعاش و لرزش را تولید کند. ارتعاش و لرزش ایجاد شده از راه یک حرکت یکپارچه به قسمت های یک دستگاه صنعتی منتقل می شود.
برای نمونه سیستم های تخلیه صنعتی که شامل مواد مرطوب یا چسبناک هستند در بسیاری از صنایع وجود دارند. تجهیزات مواد غذایی و صنایع پالایشگاهی دو نمونه از این موارد هستند.
جهت تخلیه کامل مواد داخل دستگاه های صنعتی، یک ویبراتور بدنه به روی آن اتصال میگرداند. لرزش هایی که ویبراتور های الکتریکی ایجاد می‌کنند، به ذرات و مواد داخل دستگاه صنعتی منتقل شده و آنها را حرکت داده و از بدنه دستگاه جدا می کند.
لیست قیمت محصولات و کاتالوگ با خدمات پس از فروش و گارانتی

موارد استفاده از موتور ویبره بدنه:به طور کلی محیطها و کارگاه هایی که از تکنیک ارتعاش استفاده می کنند و استفاده از موتور ویبراتور در آن ها الزامی است را می توان به گروهای زیر تقسیم بندی کرد:سیستم های نوسان آزادکه خود به دو دسته تقسیم می شوند:
  • سیستم های دوار: نیروی ارتعاشی در این سیستم ها از طریق ۳۶۰ درجه چرخش به صورت ساعت گرد یا معکوس گرد عمل می کند.

  • سیستم های یک طرفه: نیروی ارتعاشی در یک جهت به صورت متقابل عمل می کند. در سیستم یک طرفه از دو موتور ویبره با مشخصات و قدرت یکسان استفاده می شود که جهت چرخش آن ها عکس یکدیگر است

سیستم های نوسانی که به سیستم تشدید متصل می شونداین سیستم ها لازم به تشخیص صحیح و فنی برای انتخاب موتور ویبراتور موردنظر و استفاده از کارشناس متخصص می باشند.از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
  • ویبره بدنه سه فاز

  • خرید ویبره بدنه سه فاز

  • فروش ویبره بدنه سه فاز

  • قیمت ویبره بدنه سه فاز

  • نمایندگی ویبره بدنه سه فازجهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید از مجموعه فرتاک آروین پندار با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.