فروشنده ویبره بدنه
فروشنده ویبره بدنه در تهران توسعه صنایع می باشد .
فروش موتور ویبره:

موتور ویبره بدنه وسیله ای جهت ایجاد ارتعاش یا لرزش برای دستگاه های مختلف می باشد.

امروزه ویبره ها در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

این ویبره بر روی دستگاه نصب شده و با ایجاد ارتعاش کار مورد نظر ما را از نظیر سرند کردن، سورت کردن، جداسازی، حباب زدایی و انتقال مواد انجام می دهند.

موتور ویبره در صنایع مختلفی مانند صنعت سیمان و بتن، صنعت ساختمان، صنعت پلیمر و پلاستیک، صنعت کشاورزی و کارخانه های مواد غذایی کاربرد دارند.

1- موتور ویبره برقی
2- موتور ویبره بادی

ویبره بدنه برقی پرکاربرد و سایز بندی های مختلفی دارد و منبع تغذیه بصورت تکفاز و سه فاز می‌باشند. 

در این نوع دستگاهها کار برای اپراتور دستگاه آسان نموده است. در ویبره بدنه بادی در زمانی که برق نباشد و یا خطر انفجار باشد از سیستم پنوماتیک استفاده می‌شود. کاربرد استفاده در صنعت ساختمان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مناسب جهت حباب گیری در قالب بتن که این دستگاه با حرکات ارتعاشی خود می‌تواند حباب های موجود در مایع بتنی را گرفته و از این راه بتن شما یک دست و صاف باشد.

کمک به پاک نموده غلات و حبوبات در دستگاه بوجاری  امروزه بسیاری از شرکت های صنایع غذایی حبوبات برای بسته بندی های خود از این دستگاه استفاده می‌کنند.

خشک شدن شن و ماسه دستگاه مذکور می‌تواند با ارتعاشات خود، آب اضافه در ماسه و شن را گرفته و در خشک شدن سریع آنها موثر باشد.

مناسب جهت تولید موزاییک:  امروزه در دستگاه های تولید موزاییک نیز از این محصول بسیار بی نظیر استفاده می‌شود که می‌تواند حباب های درون موزاییک ها را با ارتعاشات خود بگیرد.از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :ویبره بدنه

خرید ویبره بدنه

فروش ویبره بدنه

قیمت ویبره بدنه

نمایندگی ویبره بدنه

نماینده ویبره بدنه

پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع

شوید.