ویبره بدنه 1400 دور
شرکت توسعه صنایع آسیا تهیه و تامین کننده ویبره بدنه 1400 دور با کیفیت عالی در ایران می باشد.
ویبره بدنه برقی

دستگاه ویبره بدنه برقی یکی از انواع موتور ویبره بدنه است که در صنایع گوناگون و پروژه های ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویبره بدنه برقی یکی از دستگاه هایی می باشد که جهت بتن ریزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت ایجاد ارتعاش و لرزش در تجهیزات صنعتی اغلب از دستگاه ویبره بدنه مورد استفاده قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که این دستگاه ها قابلیت های فراوانی دارد و کار کردن با آن نیز بسیار ساده و راحت می باشد.


طریقه و وروش کارایی موتورهای ویبره :

یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین نوع موتورهای ویبره موتور ERM است. کلمه‌ی ERM به معنای یک آشفتگی دورانی نامتمرکز می باشد، که یک موتور استاندارد DC که از مرکز ثقل خارج می‌شود تا ارتعاش و آشفتگی را ایجاد کند، باید دارای بلبرینگ‌های مقاوم باشد، چون ضربه‌های متوالی که معمولا بین هزار تا 3 هزار ضربه در دقیقه می‌باشد، لازم به بدنه‌ای مقاوم می‌باشد. زمانیکه موتور خارج از مرکز ثقل شروع به حرکت دورانی می‌کند، نیرویی ایجاد می‌کند که شفت‌ها شروع به چرخش می‌کنند و به علت خارج از مرکز بودن موتور، در مجموعه تکان‌های شدیدی ایجاد می‌شود.حال اگر همین موتور ویبره را به یک میز یا صفحه متصل کنیم در اثر این تکان‌های شدید موتور، در صفحه‌ی وصل شده لرزش و ارتعاش‌هایی ایجاد می‌کند، که بسته به سرعت چرخش موتور و تنظیم نوع قرارگیری شفت‌های در حال چرخش میزان لرزش و ارتعاش حاصله را به آسانی می‌توان تنظیم وکم و زیاد کرد.
از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در شرکت توسعه صنایع آسیا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
ویبره بدنه 1400 دور

خرید ویبره بدنه 1400 دور

فروش ویبره بدنه 1400 دور

قیمت ویبره بدنه 1400 دور

نمایندگی ویبره بدنه 1400 دور

نماینده فروش ویبره بدنه 1400 دور


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.