ویبره بدنه سه هزار دور لیست قیمت محصولات و کاتالوگ


شرکت توسعه صنایع tsco عامل فروش ویبره بدنه سه هزار دور با کیفیت عالی در ایران لیست قیمت محصولات و کاتالوگمیباشد.ویبره بدنه در بخش هایی از صنعت که نیاز به ضربه، ارتعاش و لرزش است استفاده می شود. این ارتعاش می تواند در ابعاد بزرگ و سنگین یا کوچک و سبک انجام گیرد که بستگی به خروجی موردنظر دارد.طریقه کارکرد و مکانیزم موتور ویبره بدنه به این صورت است که وزنه ای با نسبت چگالی بالا بر روی محور آن نصب شدهه است که این وزنه حدود 25 تا 50 درجه از 360 درجه محور را پر می کند (این امر بستگی به نوع موتور ویبره بدنه دارد). به حرکت افتادن موتور سبب انتقال مرکز ثقل و منتج به ایجاد ارتعاش و لرزش در کل دستگاه میشود.

موتور ویبره بدنه 3000 دور 2000 کیلو ضربه دارای سرعت دوران نامی شفت 3000 دور در دقیقه می باشد .

البته در عمل سرعت دوران چیزی در حدود 2800 دور در دقیقه می باشد.

اما در صنعت به ویبره های سه هزار دور معروف می باشند .

ضربه گریز از مرکز وارده از سمت این ویبره بدنه حدودا 20 کیلو نیوتون (kN) می باشد. اما در صنعت این ضربه بصورت کیلوگرم معرفی می گردد . این نوع بیان باعث محاسبه آسان تر و محسوس بودن بهتر مقدار ضربه را در پی خواهد داشت .

دستگاه ها و ماشین های مرتبط با موتور ویبره بدنه 3000 دور 2000 کیلو ضربهموتور ویبره 3000 دور 2000 کیلو ضربه بیشتر برای قطعات بتنی با سایز  متوسط  و بزرگ  و دستگاههای نیمه سبک و سنگین صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . در زیر برخی از کاربردهای این نوع از موتور ویبره آورده شده است :    ماشین های پرس اتوماتیک موزائیک

    میزهای ویبره تا وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم و طول تا سه متر

    قالب های بتن بزرگ با دیواره ضخیم

    ماشین های توزین و بسته بندی

    فیدرهای  متوسط و بزرگ

    سرندهای صنعتی تا وزن ۷۰۰ کیلو گرم

    دستگاه های تولید ارتعاش

    قیف یا هاپر های صنعتی تا ظرفیت بار ۲۰۰۰۰ کیلوگرم

    سیلوها تا ۲۰۰۰۰۰ کیلوگرم

    فیلتر ها

    دستگاههای آزمایشگاهی تست زلزله

    تستر های غلات و سویاخرید موتور ویبره بدنه 3000 دور 2000 کیلو ضربهبرای خرید این نوع ویبره حتما مشخصات فنی دستگاه و کاربرد آن و مواد مرتبط با دستگاه خود را با کارشناسان توسعه صنایع tsco در میان بگذارید.

خرید مناسب و متناسب با دستگاه به کاهش هزینه های کارگاه شما و همچنین افزایش طول عمر موتور ویبره شما کمک خواهد کرد.