وارد کننده الکتروموتور اروپایی
تاریخچه‌ی اختراع الکتروموتور:

نیکولا تسلا در سال 1882 اصول و قواعد میدان مغناطیسی را کشف نمود و سبب ایجاد راه و روشی جهت بهره‌برداری و استفاده از این میدان شد.
اصول کشف شده توسط این دانشمند در سال 1883 منجر به اختراع اولین موتور الحاقی دو فاز گردید. چند سال پس از این واقعه، در سال 1885 گالیلئو فراریس شروع به تحقیق حول این موضوع کرد و در سال 1888، نتایج خودش را در قالب یک مقاله به آکادمی‌سلطنتی علوم در تورین ایتالیا تحویل داد.
امروزه از تحقیقات این دانشمند به عنوان جرقه‌ای برای شروع انقلاب صنعتی دوم یاد می‌شود، چون او راهی برای تولید ساده‌تر انرژی الکتریکی و همچنین روشی برای انتقال و استفاده‌ی طولانی مدت از این انرژی در فاصله‌های طولانی پیشنهاد داده بود. این تحقیقات به اختراع الکتروموتور امروزی منجر شد.

کاربردهای الکتروموتور:

کاربردهای الکتروموتور عمدتاً شامل دمنده ها، فن ها، ابزارآلات، پمپ ها، توربین ها، ابزارهای برقی دینام، کمپرسورها، دستگاه های نورد، کشتی ها، انتقال دهنده ها، کارخانه های کاغذ سازی است.

 موتور الکتریکی یک وسیله ضروری در صنایع مختلفی مانند تجهیزات تهویه و خنک کننده با استفاده از حرارت HVAC، لوازم خانگی و وسایل نقلیه موتوری است.

موتورهای الکتریکی ها مهمترین دستگاه هایی هستند که از آن ها میتوان در تجهیزات تهویه و خنک کننده گرمایش (HVAC)، وسایل نقلیه موتوری و لوازم خانگی استفاده نمود

. اینها در تجهیزات صنعتی مانند آسیاب، کامیون های چنگال، کلاچ، روبات، وینچ و بالابر استفاده می شوند. بنابراین، موتور الکتریکی یک دستگاه الکترو مکانیکی است و یکی از اصلی ترین پیشرفت ها در زمینه مهندسی است. این دستگاه انرژی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل میکند.

 انواع مختلفی از موتورها در بازار موجود است که کاربردهای متفاوتی دارند و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات و تجهیزات الکترو موتور اروپایی ، الکترو موتور اروپایی ، انواع دیگر الکترو موتور ها ، الکترو ویبره ها و الکترو گیربکس ها با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید الکترو موتور اروپاییفروش الکترو موتور اروپایینماینده فروش الکترو موتور اروپاییعامل فروش الکترو موتور اروپاییفروشنده الکترو موتور اروپاییقیمت الکترو موتور اروپاییخرید الکترو موتور اروپاییوارد کننده الکترو موتور اروپایی