خط تولید ویبره بدنه ایرانی
در سال های اخیر شرکت های ایرانی نیز شروع به تولید موتور ویبره ایرانی کرده اند

که به لحاظ کیفی ، کیفیت بسیار بالایی را دارد و دارای ضمانت و گارانتی است.

ویبره بدنه ایرانی دارای قیمت حداقلی و مناسب می باشد.

این بخاطر این است که در تولید داخلی، عمدتا مواد داخلی استفاده می گردد.

بنابراین نوسان قیمت ارز و افزایش ضریب گمرکی تاثیر چندانی بر روی قیمت ویبره بدنه ایرانی نمی گذارد.


کاربردهای موتور ویبره ایرانی چیست ؟

 صنایع تولید لوازم آرایشی: در تجهیزات کارخانه‌های ساخت و تولید لوازم آرایشی، به کمک میزهای ویبراتور صنعتی، محصولات آرایشی، با عمل فشرده سازی، وارد تیوپ ها و ظروف مخصوص می شوند.  

صنایع غذایی: در کارخانه های تولید و بسته بندی محصولات غذایی، از موتور ویبره‌ها برای پاک کردن حبوبات و غلات و حذف ناخالصی ها از داخل آن ها استفاده می گردد.

صنعت موزاییک سازی: موتورهای ویبراتور در صنعت تولید موزاییک نیز با عملکردی شبیه به حباب گیری قالب‌های بتنی، برای از بین بردن و خارج کردن حباب های موزاییک به کار می رود.

صنعت ساختمان سازی: یکی از رایج‌ترین کاربردهای ویبره بدنه، استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی است. ویبراتورها با ایجاد لرزش و ارتعاش، جهت خارج کردن حباب های درون بتن و یک نواخت و یک دست سازی آن و همچنین برای پایین آوردن رطوبت شن و ماسه به کار می رود.موتور ویبره ایرانی یا ویبره بدنه ایرانی با انواع سه فاز و تکفاز و توان‌های مختلف در داخل کشور و توسط تولید کنندگان داخلی طراحی و تولید و به بازار عرضه می‌شود. این موتور ویبره ها از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند و قابل رقابت با محصولات وارداتی می باشند.ویبره بدنه صنعتی و موتور ویبره ایرانی در صنایع کوچک و بزرگ گوناگون نظر صنایع سیمان، صنایع آرد و نان، صنایع غذایی و خشکبار، سرندها، خطوط انتقال مواد و ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف استفاده شده و کاربرد دارد.انواع موتور ویبره:

به طور کلی ویبره‌های بدنه های ایرانی به دو دسته‌ی تقسیم می شوند :

ویبره‌های برقی و ویبره‌های بادیموتور ویبره بدنه برقی:

کاربرد این نوع ویبره بیشتر است. علاقه زیادی به استفاده از نوع برقی در صنایع مختلف وجود دارد به دلیل اینکه که استفاده از ویبره بدنه ایرانی برقی بسیار ساده‌تر از انواع بادی‌ آن می باشد. البته در مواقعی هم که امکان دسترسی به منبع برقی نباشد و یا ترس از حریق و آتش سوزی در مکانی باشد از ویبره‌ بدنه‌ها‌ی بادی استقبال می شود.موتور ویبره بدنه بادی:

موتور ویبره‌ بدنه‌ بادی یا پنوماتیک موجود در بازار انواع مختلفی دارند و همانطور که گفته شد، هنگامی‌ که استفاده از نوع برقی آن مناسب نباشد از نوع بادی استفاده می‌گردد. ویبره بدنه‌های بادی به خاطر بالا بودن هزینه، معمولا انتخاب اول خریداران نیستند.
از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در شرکت توسعه صنایع آسیا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
ویبره بدنه ایرانی

خرید ویبره بدنه ایرانی

فروش ویبره بدنه ایرانی

قیمت ویبره بدنه ایرانی

نمایندگی ویبره بدنه ایرانی

نماینده فروش ویبره بدنه ایرانی

خط تولید ویبره بدنه ایرانی


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.