تولید ویبره بدنه ایرانی لیست قیمت محصولات و خدمات پس از فروش و گارانتی


از برترین خدمات عرضه شده در شرکت توسعه صنایع آسیا میتوان به تولید ویبره بدنه ایرانی لیست قیمت محصولات و خدمات پس از فروش و گارانتیاشاره نمود.موتور ویبره یا موتور ارتعاشی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که ساز و‌کار نسبتا پیچیده ای دارد. اجزای ساختاری موتور ویبره شامل موارد زیر است:1- موتور مرکزی2- شفت مرکزی3- لنگ ها در دو سر شفت که به صورت دو نیم دایره قرار گرفته اند4- بدنه و پوسته خارجی موتور ویبره5- درپوش ها

ویبره بدنه:

ویبره بدنه در قسمتهایی از صنعت که لازم به ضربه، لرزش و ارتعاش است مورد استفاده قرار می گیرد.. این ارتعاش می تواند در ابعاد بزرگ و سنگین یا کوچک و سبک انجام گیرد که بستگی به نیاز مشتری متغیر است. روش مکانیزم موتور ویبره بدنه به این صورت است که وزنه ای با نسبت چگالی بالا بر روی شافت روتور آن نصب شده که این وزنه حدود ۲۵ تا ۵۰ درجه از ۳۶۰ درجه محور را پر می کند.

ویبره بدنه در دو نوع برقی و بادی ساخته می شود. ویبره بدنه برقی بسیار مصرفی تر و قدرتمند بوده و استفاده از آن بسیار متداول است. این نوع موتور ارتعاشی در دورهای ۷۵۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۳۰۰۰ با قدرت ضربه ۱۰ الی ۱۰۰۰۰ کیلوگرم در انواع تکفاز و سه فاز موجود و قابل ارائه به مصرف کنندگان می باشد.

ویبره بدنه بادی کاربردهای خاص دارد و در مکان هایی که خطر آتش سوزی و برق گرفتگی وجود دارد و امکان استفاده از ویبره بدنه برقی وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد.