تولید ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی لیست قیمت محصولات و کاتالوگ


توسعه صنایع با کادر مجرب در تولید ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی آماده خدمت رسانی لیست قیمت محصولات و کاتالوگمیباشد.ویبره بدنه برقیدستگاه ویبره بدنه برقی یکی از انواع موتور ویبره بدنه است که در صنایع گوناگون و پروژه های ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. ویبره بدنه برقی یکی از دستگاه هایی می باشد که جهت بتن ریزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.جهت ایجاد ارتعاش و لرزش در تجهیزات صنعتی اغلب از دستگاه ویبره بدنه مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که این دستگاه ها قابلیت های فراوانی دارد و کار کردن با آن نیز بسیار ساده و راحت می باشد..


در سال های اخیر شرکت های ایرانی نیز شروع به تولید موتور ویبره ایرانی کرده اند که به لحاظ کیفی ، کیفیت بسیار بالایی را دارد و دارای ضمانت و گارانتی است.ویبره بدنه ایرانی دارای قیمت حداقلی و مناسب می باشد.این بخاطر این است که در تولید داخلی، عمدتا مواد داخلی استفاده می گردد.بنابراین نوسان قیمت ارز و افزایش ضریب گمرکی تاثیر چندانی بر روی قیمت ویبره بدنه ایرانی نمی گذارد. اگر ویبره بدنه با قیمت مناسب و کیفیت خوب می خواهید حتما از ویبراتور بدنه ایرانی استفاده نمایید.کاربردهای موتور ویبره ایرانی چیست ؟

 صنایع تولید لوازم آرایشی: در تجهیزات کارخانه‌های ساخت و تولید لوازم آرایشی، به کمک میزهای ویبراتور صنعتی، محصولات آرایشی، با عمل فشرده سازی، وارد تیوپ ها و ظروف مخصوص می شوند.  

صنایع غذایی: در کارخانه های تولید و بسته بندی محصولات غذایی، از موتور ویبره‌ها برای پاک کردن حبوبات و غلات و حذف ناخالصی ها از داخل آن ها استفاده می گردد.

صنعت موزاییک سازی: موتورهای ویبراتور در صنعت تولید موزاییک نیز با عملکردی شبیه به حباب گیری قالب‌های بتنی، برای از بین بردن و خارج کردن حباب های موزاییک به کار می رود.

صنعت ساختمان سازی: یکی از رایج‌ترین کاربردهای ویبره بدنه، استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی است. ویبراتورها با ایجاد لرزش و ارتعاش، جهت خارج کردن حباب های درون بتن و یک نواخت و یک دست سازی آن و همچنین برای پایین آوردن رطوبت شن و ماسه به کار می رود.