تولید ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی
توسعه صنایع با کادر مجرب در تولید ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی آماده خدمت رسانی میباشد.


ویبره بدنه برقی

دستگاه ویبره بدنه برقی یکی از انواع موتور ویبره بدنه است که در صنایع گوناگون و پروژه های ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویبره بدنه برقی یکی از دستگاه هایی می باشد که جهت بتن ریزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت ایجاد ارتعاش و لرزش در تجهیزات صنعتی اغلب از دستگاه ویبره بدنه مورد استفاده قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که این دستگاه ها قابلیت های فراوانی دارد و کار کردن با آن نیز بسیار ساده و راحت می باشد..


در سال های اخیر شرکت های ایرانی نیز شروع به تولید موتور ویبره ایرانی کرده اند که به لحاظ کیفی ، کیفیت بسیار بالایی را دارد و دارای ضمانت و گارانتی است.ویبره بدنه ایرانی دارای قیمت حداقلی و مناسب می باشد.این بخاطر این است که در تولید داخلی، عمدتا مواد داخلی استفاده می گردد.بنابراین نوسان قیمت ارز و افزایش ضریب گمرکی تاثیر چندانی بر روی قیمت ویبره بدنه ایرانی نمی گذارد. اگر ویبره بدنه با قیمت مناسب و کیفیت خوب می خواهید حتما از ویبراتور بدنه ایرانی استفاده نمایید.کاربردهای موتور ویبره ایرانی چیست ؟

 صنایع تولید لوازم آرایشی: در تجهیزات کارخانه‌های ساخت و تولید لوازم آرایشی، به کمک میزهای ویبراتور صنعتی، محصولات آرایشی، با عمل فشرده سازی، وارد تیوپ ها و ظروف مخصوص می شوند.  

صنایع غذایی: در کارخانه های تولید و بسته بندی محصولات غذایی، از موتور ویبره‌ها برای پاک کردن حبوبات و غلات و حذف ناخالصی ها از داخل آن ها استفاده می گردد.

صنعت موزاییک سازی: موتورهای ویبراتور در صنعت تولید موزاییک نیز با عملکردی شبیه به حباب گیری قالب‌های بتنی، برای از بین بردن و خارج کردن حباب های موزاییک به کار می رود.

صنعت ساختمان سازی: یکی از رایج‌ترین کاربردهای ویبره بدنه، استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی است. ویبراتورها با ایجاد لرزش و ارتعاش، جهت خارج کردن حباب های درون بتن و یک نواخت و یک دست سازی آن و همچنین برای پایین آوردن رطوبت شن و ماسه به کار می رود.
همچنین از محصولات و خدمات ارائه شده در توسعه صنایع می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

خرید ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

فروش ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

قیمت ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

تولید کننده ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

ساخت ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

چاپ ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

تولید ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

طراحی ویبره بدنه تک فاز 200 کیلویی

لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات و خدمات با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید .