ویبره بدنه تک فاز
شرکت توسعه صنایع آسیا توزیع کننده ویبره بدنه تک فاز در ایران می باشد.

موتور ویبره بدنه برقی:

کاربرد این نوع ویبره بیشتر است.

علاقه زیادی به استفاده از نوع برقی در صنایع مختلف وجود دارد به دلیل اینکه که استفاده از ویبره بدنه ایرانی برقی بسیار ساده‌تر از انواع بادی‌ آن می باشد.

البته در مواقعی هم که امکان دسترسی به منبع برقی نباشد

و یا ترس از حریق و آتش سوزی در مکانی باشد از ویبره‌ بدنه‌ها‌ی بادی استقبال می شود.


طریقه و وروش کارایی موتورهای ویبره :

یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین نوع موتورهای ویبره موتور ERM است. کلمه‌ی ERM به معنای یک آشفتگی دورانی نامتمرکز می باشد، که یک موتور استاندارد DC که از مرکز ثقل خارج می‌شود تا ارتعاش و آشفتگی را ایجاد کند، باید دارای بلبرینگ‌های مقاوم باشد، چون ضربه‌های متوالی که معمولا بین هزار تا 3 هزار ضربه در دقیقه می‌باشد، لازم به بدنه‌ای مقاوم می‌باشد. زمانیکه موتور خارج از مرکز ثقل شروع به حرکت دورانی می‌کند، نیرویی ایجاد می‌کند که شفت‌ها شروع به چرخش می‌کنند و به علت خارج از مرکز بودن موتور، در مجموعه تکان‌های شدیدی ایجاد می‌شود.حال اگر همین موتور ویبره را به یک میز یا صفحه متصل کنیم در اثر این تکان‌های شدید موتور، در صفحه‌ی وصل شده لرزش و ارتعاش‌هایی ایجاد می‌کند، که بسته به سرعت چرخش موتور و تنظیم نوع قرارگیری شفت‌های در حال چرخش میزان لرزش و ارتعاش حاصله را به آسانی می‌توان تنظیم وکم و زیاد کرد.
از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در شرکت توسعه صنایع آسیا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
ویبره بدنه تک فاز

خرید ویبره بدنه تک فاز

فروش ویبره بدنه تک فاز

قیمت ویبره بدنه تک فاز

نمایندگی ویبره بدنه تک فاز

نماینده فروش ویبره بدنه تک فاز


لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.